Kariéra
v
Mastex

Objevte svůj úspěch

Vítáme Vás na stránce kariéry společnosti MASTEX! Pokud hledáte práci, která Vás bude bavit a chcete být úspěšní, právě v tomto okamžiku máte možnost se k nám připojit.
  • Sháníme nové kolegy do našeho obchodního týmu na pozici: Marketingový poradce.

  • Co Vás čeká:

    Jsme mladý kolektiv a naše společnost se pyšní živou a inspirativní atmosférou, ve které se budete cítit jako doma. Jsme tým lidí, kteří si navzájem věří a podporují se.
  • Dynamická společnost:

    V MASTEX nikdy není nuda. Pracujeme v rychle se měnícím prostředí, kde se nebojíme inovací a nových výzev.
  • Flexibilní pracovní doba:

    Věříme, že práce by měla být skloubena s vaším soukromým životem. Nabízíme možnost pružné pracovní doby, kterou si můžete přizpůsobit svým potřebám.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení:

    Vaše úspěchy nezůstanou nepovšimnuty. Odměňujeme tvrdou práci a přínosy, které přinášíte našemu týmu.
  • Odborné zaškolení:

    Nezáleží, zda jste zkušený profesionál, nebo teprve začínáte. Náš zkušený tým je tu pro Vás. Provede Vás všemi důležitými aspekty práce a pomůže Vám rozvíjet vaše dovednosti.
  • Návštěvy klientů:

    Budete mít možnost navštěvovat naše klienty, poznávat jejich potřeby a budovat s nimi dlouhodobé vztahy.
  • Budování vlastního portfolia:

    Věříme v podporu vašeho osobního a profesionálního růstu. Můžete si u nás budovat vlastní portfolio úspěchů a projektů.
Pokud vás zaujala naše nabídka a cítíte, že byste se chtěli stát součástí týmu MASTEX, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vás poznáme a přivítáme mezi námi!

Pro další informace a zaslání životopisu nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@mastex.cz

Těšíme se na vaši zprávu!
Kdo jsme?
  • Dynamická, rozvíjející se společnost
  • Firma, která vznikla na základě kamarádských vztahů
  • Společnost, která si zakládá na kvalitě služeb
  • Spolupracujeme s naprostou špičkou v oboru
  • Hledáme ideální cestu ke společnému úspěchu
  • Klienti jsou pro nás na prvním místě
  • Zakládáme si na péči o své klienty

7+

let zkušeností v oboru
dokončených projektů

1400+

900+

spokojených zákazníků
Tyto firmy nám důvěřují